180 000 € 120 000 €
469 €/m²
Property 21339 photo 1
Property 21339 photo 2
Property 21339 photo 3
Property 21339 photo 4
Property 21339 photo 5
Property 21339 photo 6
Property 21339 photo 7

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bedrooms: 6
  • Udaljeno od mora: 5500 m
  • Udaljenost od grada: 4 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 256 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od ostava. na prvom spratu se sastoji od 6 spavaće sobe. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 56475
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
160 000 € 727 €/m²
  • Kod objekta 37485
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 2200 m
Za prodaju
175 000 € 2187 €/m²
  • Kod objekta 28792
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2056 €/m²
  • Kod objekta 52977
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
180 000 € 947 €/m²
  • Kod objekta 51752
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 38935
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Kod objekta 62026
  • Kvadratura 268 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
150 000 € 1578 €/m²
  • Kod objekta 65083
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
255 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 62254
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
180 000 € 120 000 € 468 €/m²
  • Kod objekta 21339
  • Kvadratura 256 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter