220 000 €
3793 €/m²
Property 62108 photo 1
Property 62108 photo 2
Property 62108 photo 3
Property 62108 photo 4
Property 62108 photo 5
Property 62108 photo 6
Property 62108 photo 7
Property 62108 photo 8
Property 62108 photo 9
Property 62108 photo 10
Property 62108 photo 11
Property 62108 photo 12
Property 62108 photo 13
Property 62108 photo 14
Property 62108 photo 15
Property 62108 photo 16
Property 62108 photo 17
Property 62108 photo 18
Property 62108 photo 19
Property 62108 photo 20
Property 62108 photo 21
Property 62108 photo 22
Property 62108 photo 23
Property 62108 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 1990
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 58 kv.m na Krfu. kuća 2 spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
320 000 € 4637 €/m²
  • Kod objekta 61698
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 3793 €/m²
  • Kod objekta 62108
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 56043
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
180 000 € 947 €/m²
  • Kod objekta 51752
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 3847
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
255 000 € 1593 €/m²
  • Kod objekta 62254
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
285 000 € 1295 €/m²
  • Kod objekta 32639
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Kod objekta 62026
  • Kvadratura 268 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 56475
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter