230 000 €
1036 €/m²
Property 54333 photo 1
Property 54333 photo 2
Property 54333 photo 3
Property 54333 photo 4
Property 54333 photo 5
Property 54333 photo 6
Property 54333 photo 7
Property 54333 photo 8
Property 54333 photo 9
Property 54333 photo 10
Property 54333 photo 11
Property 54333 photo 12
Property 54333 photo 13
Property 54333 photo 14
Property 54333 photo 15
Property 54333 photo 16
Property 54333 photo 17
Property 54333 photo 18
Property 54333 photo 19
Property 54333 photo 20
Property 54333 photo 21
Property 54333 photo 22
Property 54333 photo 23
Property 54333 photo 24
Property 54333 photo 25
Property 54333 photo 26
Property 54333 photo 27
Property 54333 photo 28
Property 54333 photo 29
Property 54333 photo 30
Property 54333 photo 31
Property 54333 photo 32

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 222 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila. Kuća Je dvostrano orijentisan Poseduje i ostavu.

Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 38935
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 19790
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
330 000 € 2357 €/m²
  • Kod objekta 8557
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
255 000 € 2056 €/m²
  • Kod objekta 52977
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 50485
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 769 €/m²
  • Kod objekta 38345
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
220 000 € 170 000 € 850 €/m²
  • Kod objekta 39570
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
260 000 € 220 000 € 1341 €/m²
  • Kod objekta 49701
  • Kvadratura 164 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 833 €/m²
  • Kod objekta 30907
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 49627
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter