Prodaja - Vila 245 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
654 500 €
2671 €/m²
Property 23202 photo 1
Property 23202 photo 2
Property 23202 photo 3
Property 23202 photo 4
Property 23202 photo 5
Property 23202 photo 6
Property 23202 photo 7
Property 23202 photo 8
Property 23202 photo 9
Property 23202 photo 10
Property 23202 photo 11
Property 23202 photo 12
Property 23202 photo 13
Property 23202 photo 14
Property 23202 photo 15
Property 23202 photo 16
Property 23202 photo 17
Property 23202 photo 18
  • Kod objekta 23202
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 245 m²
  • Površina placa 265 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od grada: 16 km
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 245 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
978 000 € 2731 €/m²
  • Kod objekta 45163
  • Kvadratura 358 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 45570
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
547 000 € 2452 €/m²
  • Kod objekta 42233
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 46652
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
550 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 41611
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 43809
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
890 000 € 3708 €/m²
  • Kod objekta 43603
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter