Prodaja - Vila 128 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
630 000 €
4922 €/m²
Property 21533 photo 1
Property 21533 photo 2
Property 21533 photo 3
Property 21533 photo 4
Property 21533 photo 5
Property 21533 photo 6
Property 21533 photo 7
Property 21533 photo 8
Property 21533 photo 9
Property 21533 photo 10
Property 21533 photo 11
Property 21533 photo 12
Property 21533 photo 13
Property 21533 photo 14
Property 21533 photo 15
Property 21533 photo 16
Property 21533 photo 17
  • Kod objekta 21533
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 128 m²
  • Površina placa 650 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 128 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 51965
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 39242
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 51490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
530 000 € 3212 €/m²
  • Kod objekta 52541
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 46652
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 49300
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter