200 000 €
200 €/m²
Property 22529 photo 1
Property 22529 photo 2
Property 22529 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
170 000 € 497 €/m²
  • Kod objekta 52276
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
230 000 € 444 €/m²
  • Kod objekta 57174
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
240 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 35484
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
215 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 13938
  • Kvadratura 780 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
220 000 € 293 €/m²
  • Kod objekta 6452
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
195 000 € 319 €/m²
  • Kod objekta 56039
  • Kvadratura 610 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
281 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 48956
  • Kvadratura 4151 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m

Prijava za Newsletter