Prodaja - Zemljište 4000 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
150 000 €
37 €/m²
Property 3413 photo 1
Property 3413 photo 2
Property 3413 photo 3
Property 3413 photo 4
  • Kod objekta 3413
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 4000 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Plaža: песчаный
  • Ostale pogodnosti: проведены вода и электричество
  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 0,7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 44 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4000 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Olimpijska Reviera je slikovito mesto gde svako može da uživa u veličanstvenom pogledu na planinske lance Olimpa.

Prodaje se zemljište površine 4000 m2. sa mogućom građevinskom površinom od 200 m2. u regionu Pieria. Parcela ima vodu i struju. U blizini je prigradsko područje Katerini sa razvijenom infrastrukturom. Na pješačkoj udaljenosti su supermarketi, prodavnice, apoteke i škole. Na 40 metara postoji autoput koji vodi do gradske plaže. Radnja ima veličanstven pogled na prebivalište drevnih grčkih bogova, mitski Olimp. Cena parcele je 150.000 evra.

U blizini se nalazi još jedna parcela površine 7100 m2 sa mogućom građevinskom površinom od 231 m2. Cena je 200.000 evra.

Za prodaju
170 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 43656
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 350 €/m²
  • Kod objekta 54413
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
130 000 € 325 €/m²
  • Kod objekta 53304
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
180 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 41566
  • Kvadratura 5550 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
150 000 € 375 €/m²
  • Kod objekta 53302
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
150 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 62484
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
200 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 9367
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
220 000 € 293 €/m²
  • Kod objekta 6452
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 58328
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter