Na upit
Property 20331 photo 1
Property 20331 photo 2
Property 20331 photo 3
Property 20331 photo 4
Property 20331 photo 5
Property 20331 photo 6
Property 20331 photo 7
Property 20331 photo 8
Property 20331 photo 9
Property 20331 photo 10
Property 20331 photo 11
Property 20331 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Golden Visa

Opis

Na prodaju Zemljište od 200000 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda. Sa mogućnošću izgradnje do 178433 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
78 000 € 155 €/m²
  • Kod objekta 65261
  • Kvadratura 503 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Ekskluzivni Za prodaju
150 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 63957
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod objekta 65575
  • Kvadratura 299 m²
  • Udaljenost od mora 130 m
Za prodaju
160 000 € 3 €/m²
  • Kod objekta 65747
  • Kvadratura 51985 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 65416
  • Kvadratura 100188 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
853 000 € 1032 €/m²
  • Kod objekta 64551
  • Kvadratura 826 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
853 000 € 813 €/m²
  • Kod objekta 64552
  • Kvadratura 1048 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
600 000 € 649 €/m²
  • Kod objekta 65156
  • Kvadratura 924 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
50 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 65413
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
800 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 63744
  • Kvadratura 13439 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter