150 000 €
3000 €/m²
Property 20240 photo 1
Property 20240 photo 2
Property 20240 photo 3
Property 20240 photo 4
Property 20240 photo 5
Property 20240 photo 6
Property 20240 photo 7
Property 20240 photo 8
Property 20240 photo 9
Property 20240 photo 10
Property 20240 photo 11
Property 20240 photo 12
Property 20240 photo 13
Property 20240 photo 14
Property 20240 photo 15
Property 20240 photo 16
Property 20240 photo 17
Property 20240 photo 18
Property 20240 photo 19
Property 20240 photo 20
Property 20240 photo 21

Detalji

  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 850 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju stan od 50 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 7. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 64237
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
166 000 € 3074 €/m²
  • Kod objekta 64276
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 64471
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
152 000 € 4222 €/m²
  • Kod objekta 65851
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63920
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 2062 €/m²
  • Kod objekta 65574
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter