390 000 €
26 €/m²
Property 19640 photo 1
Property 19640 photo 2
Property 19640 photo 3
Property 19640 photo 4
Property 19640 photo 5
Property 19640 photo 6
Property 19640 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od grada: 1,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 15000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 420 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
340 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 37045
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 63235
  • Kvadratura 4184 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 33319
  • Kvadratura 4616 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
360 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 41187
  • Kvadratura 14565 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
427 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 32314
  • Kvadratura 5695 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 40012
  • Kvadratura 2660 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m
Za prodaju
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 38847
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5200 m
Za prodaju
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod objekta 56281
  • Kvadratura 186 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
400 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 50674
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
397 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 38909
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 170 m

Prijava za Newsletter