450 000 €
1420 €/m²
Property 16725 photo 1
Property 16725 photo 2
Property 16725 photo 3
Property 16725 photo 4
Property 16725 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od grada: 35,6 km
  • Udaljenost od aerodroma: 37,7 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 317 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, ostavu.

Za prodaju
450 000 € 1419 €/m²
  • Kod objekta 16725
  • Kvadratura 317 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
410 000 € 2277 €/m²
  • Kod objekta 25745
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
470 000 € 390 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 63176
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2795 €/m²
  • Kod objekta 6448
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 60177
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 17955
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 40792
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 25506
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
640 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 41798
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m

Prijava za Newsletter