420 000 €
2100 €/m²
Property 60177 photo 1
Property 60177 photo 2
Property 60177 photo 3
Property 60177 photo 4
Property 60177 photo 5
Property 60177 photo 6
Property 60177 photo 7
Property 60177 photo 8
Property 60177 photo 9
Property 60177 photo 10
Property 60177 photo 11
Property 60177 photo 12
Property 60177 photo 13
Property 60177 photo 14
Property 60177 photo 15
Property 60177 photo 16
Property 60177 photo 17
Property 60177 photo 18
Property 60177 photo 19
Property 60177 photo 20
Property 60177 photo 21
Property 60177 photo 22
Property 60177 photo 23
Property 60177 photo 24
Property 60177 photo 25
Property 60177 photo 26
Property 60177 photo 27
Property 60177 photo 28
Property 60177 photo 29
Property 60177 photo 30
Property 60177 photo 31
Property 60177 photo 32
Property 60177 photo 33
Property 60177 photo 34
Property 60177 photo 35
Property 60177 photo 36
Property 60177 photo 37
Property 60177 photo 38
Property 60177 photo 39
Property 60177 photo 40
Property 60177 photo 41
Property 60177 photo 42
Property 60177 photo 43
Property 60177 photo 44
Property 60177 photo 45
Property 60177 photo 46

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 200 kv.m na Krfu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.Poseduje i kamin, parking, baštu, travnjak, ostavu.

Za prodaju
340 000 € 2328 €/m²
  • Kod objekta 65656
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
405 000 € 3115 €/m²
  • Kod objekta 35180
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 1504 €/m²
  • Kod objekta 59267
  • Kvadratura 319 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 1394 €/m²
  • Kod objekta 24158
  • Kvadratura 380 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 2233 €/m²
  • Kod objekta 45862
  • Kvadratura 197 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
375 000 € 2083 €/m²
  • Kod objekta 47382
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
550 000 € 2340 €/m²
  • Kod objekta 17955
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
420 000 € 2100 €/m²
  • Kod objekta 60177
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 49548
  • Kvadratura 345 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
410 000 € 2277 €/m²
  • Kod objekta 25745
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter