Property 14061 photo 1
Property 14061 photo 2
Property 14061 photo 3
Property 14061 photo 4
Property 14061 photo 5
Property 14061 photo 6
Property 14061 photo 7
Property 14061 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1978
  • Broj soba: 2
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 85 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od ostava. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu.

Za prodaju
225 000 € 703 €/m²
  • Kod objekta 13112
  • Kvadratura 320 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
310 000 € 3563 €/m²
  • Kod objekta 65187
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 14102
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 689 €/m²
  • Kod objekta 49063
  • Kvadratura 283 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
205 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 14343
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 2461 €/m²
  • Kod objekta 63481
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
300 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 31084
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
190 000 € 763 €/m²
  • Kod objekta 54741
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 2294 €/m²
  • Kod objekta 56231
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter