Prodaja - Mezoneta 198 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Markopoulo
195 000 €
985 €/m²
Property 13053 photo 1
Property 13053 photo 2
Property 13053 photo 3
Property 13053 photo 4
Property 13053 photo 5
Property 13053 photo 6
Property 13053 photo 7
Property 13053 photo 8
Property 13053 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 198 kv.m na Atici. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
237 000 € 1402 €/m²
  • Kod objekta 13323
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Kod objekta 4336
  • Kvadratura 170 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 37490
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1562 €/m²
  • Kod objekta 37386
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 24460
  • Kvadratura 130 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
210 000 € 724 €/m²
  • Kod objekta 48718
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 984 €/m²
  • Kod objekta 13053
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
250 000 € 1470 €/m²
  • Kod objekta 22228
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
270 000 € 2076 €/m²
  • Kod objekta 8632
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
290 000 € 1348 €/m²
  • Kod objekta 22047
  • Kvadratura 215 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter