Prodaja - Zemljište 7000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
240 000 €
34 €/m²
Property 9636 photo 1
Property 9636 photo 2
Property 9636 photo 3
Property 9636 photo 4
Property 9636 photo 5
Property 9636 photo 6
Property 9636 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od grada: 1,2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m.

Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 49619
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
250 000 € 48 €/m²
  • Kod objekta 35219
  • Kvadratura 5200 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
240 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 43701
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 255 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 29948
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
305 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 24096
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
250 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 64098
  • Kvadratura 4162 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 35771
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
220 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 46069
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m

Prijava za Newsletter