Prodaja - Commercial property 700 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Evosmos Evosmo
800 000 €
1143 €/m²
Property 7391 photo 1
Property 7391 photo 2
Property 7391 photo 3
Property 7391 photo 4
Property 7391 photo 5
Property 7391 photo 6
Property 7391 photo 7
Property 7391 photo 8
Property 7391 photo 9
Property 7391 photo 10
Property 7391 photo 11
Property 7391 photo 12
Property 7391 photo 13
Property 7391 photo 14
Property 7391 photo 15
Property 7391 photo 16
Property 7391 photo 17
Property 7391 photo 18
Property 7391 photo 19
Property 7391 photo 20
Property 7391 photo 21
Property 7391 photo 22
Property 7391 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Udaljeno od mora: 3600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 700 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, lift, ostavu.

Za prodaju
700 000 € 546 €/m²
  • Kod objekta 35655
  • Kvadratura 1282 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
800 000 € 1142 €/m²
  • Kod objekta 7391
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 3600 m
Za prodaju
750 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 63645
  • Kvadratura 730 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
900 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 11317
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
750 000 € 694 €/m²
  • Kod objekta 43747
  • Kvadratura 1080 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Preporučujemo Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 34505
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
800 000 € 666 €/m²
  • Kod objekta 43808
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
700 000 € 600 000 € 1463 €/m²
  • Kod objekta 9398
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
800 000 € 761 €/m²
  • Kod objekta 32871
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
800 000 € 700 000 € 1866 €/m²
  • Kod objekta 50993
  • Kvadratura 375 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter