Prodaja - Zemljište 5807 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
600 000 €
103 €/m²
Property 8480 photo 1
Property 8480 photo 2
  • Kod objekta 8480
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 5807 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5807 kv.m. na Olimpska regija.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
500 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 41757
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
850 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 2935
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
500 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 34596
  • Kvadratura 40000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
550 000 € 59 €/m²
  • Kod objekta 61645
  • Kvadratura 9200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
750 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 16498
  • Kvadratura 5950 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
850 000 € 856 €/m²
  • Kod objekta 38000
  • Kvadratura 992 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
800 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 66098
  • Kvadratura 37485 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 116 €/m²
  • Kod objekta 21400
  • Kvadratura 4300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter