750 000 €
126 €/m²
Property 16498 photo 1
Property 16498 photo 2
Property 16498 photo 3
Property 16498 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 5950 kv.m. na Olimpska regija. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 250 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
750 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 16498
  • Kvadratura 5950 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 28731
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
850 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 2935
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
850 000 € 856 €/m²
  • Kod objekta 38000
  • Kvadratura 992 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 40799
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
800 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 53070
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
950 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 40830
  • Kvadratura 9735 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
750 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 4412
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
700 000 € 306 €/m²
  • Kod objekta 37999
  • Kvadratura 2281 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
800 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 66098
  • Kvadratura 37485 m²
  • Udaljenost od mora 500 m

Prijava za Newsletter