850 000 €
856 €/m²
Property 38000 photo 1
Property 38000 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 992 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 794 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
1 100 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 40799
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m
Za prodaju
1 050 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 9828
  • Kvadratura 21919 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
750 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 16498
  • Kvadratura 5950 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
800 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 53070
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
800 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 66098
  • Kvadratura 37485 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
1 000 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 57460
  • Kvadratura 9280 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
950 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 40830
  • Kvadratura 9735 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
850 000 € 856 €/m²
  • Kod objekta 38000
  • Kvadratura 992 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
750 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 4412
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter