Prodaja - Zemljište 3950 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria Katerini
800 000 € 670 000 €
169 €/m²
Property 7091 photo 1
Property 7091 photo 2
Property 7091 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 7000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 47 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3950 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 3160 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
750 000 € 126 €/m²
  • Kod objekta 16498
  • Kvadratura 5950 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 000 000 € 107 €/m²
  • Kod objekta 57460
  • Kvadratura 9280 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
950 000 € 97 €/m²
  • Kod objekta 40830
  • Kvadratura 9735 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
750 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 4412
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
800 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 53070
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
850 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 2935
  • Kvadratura 35000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
800 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 66098
  • Kvadratura 37485 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
700 000 € 70 €/m²
  • Kod objekta 28731
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
850 000 € 856 €/m²
  • Kod objekta 38000
  • Kvadratura 992 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
1 100 000 € 550 €/m²
  • Kod objekta 40799
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter