900 000 €
3462 €/m²
Property 29658 photo 1
Property 29658 photo 2
Property 29658 photo 3
Property 29658 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1967
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju1-sprata kuća od 260 kv.m u Atini. kuća 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 38758
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 3141 €/m²
  • Kod objekta 33465
  • Kvadratura 382 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
950 000 € 1911 €/m²
  • Kod objekta 62318
  • Kvadratura 497 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
1 050 000 € 3453 €/m²
  • Kod objekta 8385
  • Kvadratura 304 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 100 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 5642
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
870 000 € 2668 €/m²
  • Kod objekta 60790
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 13480
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter