110 000 €
1410 €/m²
Property 4152 photo 1
Property 4152 photo 2
Property 4152 photo 3
Property 4152 photo 4
Property 4152 photo 5
Property 4152 photo 6
Property 4152 photo 7
Property 4152 photo 8
Property 4152 photo 9
Property 4152 photo 10
Property 4152 photo 11
Property 4152 photo 12
Property 4152 photo 13
Property 4152 photo 14

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 78 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift, grejanje.

Za prodaju
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 64912
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod objekta 65275
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
152 000 € 4222 €/m²
  • Kod objekta 65851
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 64641
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 1698 €/m²
  • Kod objekta 59305
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
125 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 64966
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod objekta 60545
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter