Property 66033 photo 1
Property 66033 photo 2
Property 66033 photo 3
Property 66033 photo 4
Property 66033 photo 5
Property 66033 photo 6
Property 66033 photo 7
Property 66033 photo 8
Property 66033 photo 9
Property 66033 photo 10
Property 66033 photo 11
Property 66033 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1958
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 650 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
250 000 € 3676 €/m²
  • Kod objekta 65003
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 3623 €/m²
  • Kod objekta 64952
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 63924
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter