175 000 € 168 000 €
3429 €/m²
Property 64040 photo 1
Property 64040 photo 2
Property 64040 photo 3
Property 64040 photo 4
Property 64040 photo 5
Property 64040 photo 6
Property 64040 photo 7
Property 64040 photo 8
Property 64040 photo 9
Property 64040 photo 10
Property 64040 photo 11
Property 64040 photo 12
Property 64040 photo 13
Property 64040 photo 14
Property 64040 photo 15
Property 64040 photo 16
Property 64040 photo 17
Property 64040 photo 18
Property 64040 photo 19
Property 64040 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1975
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 49 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
152 000 € 4222 €/m²
  • Kod objekta 65851
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 63941
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3623 €/m²
  • Kod objekta 64952
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter