87 000 €
3783 €/m²
Property 65744 photo 1
Property 65744 photo 2
Property 65744 photo 3
Property 65744 photo 4
Property 65744 photo 5
Property 65744 photo 6
Property 65744 photo 7
Property 65744 photo 8
Property 65744 photo 9
Property 65744 photo 10
Property 65744 photo 11
Property 65744 photo 12
Property 65744 photo 13
Property 65744 photo 14
Property 65744 photo 15
Property 65744 photo 16
Property 65744 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 23 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
99 000 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 64657
  • Kvadratura 27 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
109 000 € 3892 €/m²
  • Kod objekta 65853
  • Kvadratura 28 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod objekta 64565
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod objekta 64442
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod objekta 63488
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter