Na upit
Property 65630 photo 1
Property 65630 photo 2
Property 65630 photo 3
Property 65630 photo 4
Property 65630 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina renoviranja: 2025
  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 83 kv.m u Solunu. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
87 000 € 4350 €/m²
  • Kod objekta 65745
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
87 000 € 3782 €/m²
  • Kod objekta 65744
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65759
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod objekta 65529
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 3480 €/m²
  • Kod objekta 65779
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66160
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
135 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 66094
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter