Property 65568 photo 1
Property 65568 photo 2
Property 65568 photo 3
Property 65568 photo 4
Property 65568 photo 5
Property 65568 photo 6
Property 65568 photo 7
Property 65568 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1992
  • Godina renoviranja: 2025
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Wifi
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 268 kv.m u Solunu. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, lift.

Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
168 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 65967
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 5750 €/m²
  • Kod objekta 65822
  • Kvadratura 20 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
175 000 € 2916 €/m²
  • Kod objekta 65986
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 66149
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
60 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 66159
  • Kvadratura 24 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65759
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter