130 000 €
3250 €/m²
Property 64693 photo 1
Property 64693 photo 2
Property 64693 photo 3
Property 64693 photo 4
Property 64693 photo 5
Property 64693 photo 6
Property 64693 photo 7
Property 64693 photo 8
Property 64693 photo 9
Property 64693 photo 10
Property 64693 photo 11

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1978
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, alarm.

Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64870
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 63397
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod objekta 63922
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 64640
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
178 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 66033
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 65510
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 3068 €/m²
  • Kod objekta 65824
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 64470
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
123 000 € 3153 €/m²
  • Kod objekta 63548
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter