140 000 €
3043 €/m²
Property 62562 photo 1
Property 62562 photo 2
Property 62562 photo 3
Property 62562 photo 4
Property 62562 photo 5
Property 62562 photo 6
Property 62562 photo 7
Property 62562 photo 8
Property 62562 photo 9
Property 62562 photo 10
Property 62562 photo 11
Property 62562 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 1970
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 46 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
125 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 65329
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64273
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod objekta 63921
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 66149
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 64641
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 65935
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod objekta 64264
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter