110 000 €
2558 €/m²
Property 58549 photo 1
Property 58549 photo 2
Property 58549 photo 3
Property 58549 photo 4
Property 58549 photo 5
Property 58549 photo 6
Property 58549 photo 7
Property 58549 photo 8
Property 58549 photo 9
Property 58549 photo 10
Property 58549 photo 11
Property 58549 photo 12
Property 58549 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1985
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 43 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
115 000 € 3833 €/m²
  • Kod objekta 65526
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63909
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod objekta 64658
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod objekta 61018
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
135 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 59129
  • Kvadratura 48 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter