400 000 €
1905 €/m²
Property 65082 photo 1
Property 65082 photo 2
Property 65082 photo 3
Property 65082 photo 4
Property 65082 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: B+
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 865 m
  • Udaljenost od aerodroma: 111 km

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 210 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, WC, ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, baštu, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 1759 €/m²
  • Kod objekta 65749
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
365 000 € 1460 €/m²
  • Kod objekta 61205
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
560 000 € 2058 €/m²
  • Kod objekta 62742
  • Kvadratura 272 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
375 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 60146
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 1573 €/m²
  • Kod objekta 62737
  • Kvadratura 267 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod objekta 31984
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
380 000 € 1538 €/m²
  • Kod objekta 65121
  • Kvadratura 247 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2933 €/m²
  • Kod objekta 65445
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 1891 €/m²
  • Kod objekta 65548
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 63829
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter