440 000 €
2933 €/m²
Property 65445 photo 1
Property 65445 photo 2
Property 65445 photo 3
Property 65445 photo 4
Property 65445 photo 5
Property 65445 photo 6
Property 65445 photo 7
Property 65445 photo 8
Property 65445 photo 9
Property 65445 photo 10
Property 65445 photo 11
Property 65445 photo 12
Property 65445 photo 13
Property 65445 photo 14
Property 65445 photo 15
Property 65445 photo 16
Property 65445 photo 17
Property 65445 photo 18
Property 65445 photo 19
Property 65445 photo 20
Property 65445 photo 21
Property 65445 photo 22
Property 65445 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 120 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 150 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i kamin, klima uređaj, baštu, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65124
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
380 000 € 1759 €/m²
  • Kod objekta 65749
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 1730 €/m²
  • Kod objekta 65940
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod objekta 31984
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
435 000 € 1891 €/m²
  • Kod objekta 65548
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
485 000 € 4801 €/m²
  • Kod objekta 64417
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64438
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 1285 €/m²
  • Kod objekta 60857
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
375 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 60146
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 2513 €/m²
  • Kod objekta 65706
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter