550 000 €
2750 €/m²
Property 63829 photo 1
Property 63829 photo 2
Property 63829 photo 3
Property 63829 photo 4
Property 63829 photo 5
Property 63829 photo 6
Property 63829 photo 7
Property 63829 photo 8
Property 63829 photo 9
Property 63829 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 2400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 146 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 200 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, 2 ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
480 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 61032
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
630 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65933
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
450 000 € 1730 €/m²
  • Kod objekta 65940
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 63829
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 63075
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 3597 €/m²
  • Kod objekta 63171
  • Kvadratura 139 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 2007 €/m²
  • Kod objekta 61882
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
480 000 € 1371 €/m²
  • Kod objekta 65757
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
630 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 62249
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
625 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 57958
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter