435 000 €
1891 €/m²
Property 65548 photo 1
Property 65548 photo 2
Property 65548 photo 3
Property 65548 photo 4
Property 65548 photo 5
Property 65548 photo 6
Property 65548 photo 7
Property 65548 photo 8
Property 65548 photo 9
Property 65548 photo 10
Property 65548 photo 11
Property 65548 photo 12
Property 65548 photo 13
Property 65548 photo 14
Property 65548 photo 15
Property 65548 photo 16
Property 65548 photo 17
Property 65548 photo 18
Property 65548 photo 19
Property 65548 photo 20
Property 65548 photo 21
Property 65548 photo 22
Property 65548 photo 23
Property 65548 photo 24

Detalji

  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 1992
  • Broj soba: 8
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 104 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 230 kv.m na Peloponezu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64438
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
630 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 62249
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 € 2800 €/m²
  • Kod objekta 65933
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
380 000 € 1759 €/m²
  • Kod objekta 65749
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
485 000 € 4801 €/m²
  • Kod objekta 64417
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2933 €/m²
  • Kod objekta 65445
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
375 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 60146
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
480 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 61032
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
450 000 € 1285 €/m²
  • Kod objekta 60857
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
380 000 € 1743 €/m²
  • Kod objekta 64460
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter