450 000 €
1047 €/m²
Property 31984 photo 1
Property 31984 photo 2
Property 31984 photo 3
Property 31984 photo 4
Property 31984 photo 5
Property 31984 photo 6
Property 31984 photo 7
Property 31984 photo 8
Property 31984 photo 9
Property 31984 photo 10
Property 31984 photo 11
Property 31984 photo 12
Property 31984 photo 13
Property 31984 photo 14
Property 31984 photo 15
Property 31984 photo 16
Property 31984 photo 17
Property 31984 photo 18
Property 31984 photo 19
Property 31984 photo 20
Property 31984 photo 21
Property 31984 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 10
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 108 km
  • Udaljenost od aerodroma: 54 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 430 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Kuća Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, garaža.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
470 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 65714
  • Kvadratura 203 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 1066 €/m²
  • Kod objekta 61032
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 65082
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
365 000 € 1460 €/m²
  • Kod objekta 61205
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 62249
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
520 000 € 2007 €/m²
  • Kod objekta 61882
  • Kvadratura 259 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
625 000 € 2232 €/m²
  • Kod objekta 57958
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 1371 €/m²
  • Kod objekta 65757
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod objekta 31984
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
550 000 € 2750 €/m²
  • Kod objekta 63829
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter