365 000 €
1460 €/m²
Property 61205 photo 1
Property 61205 photo 2
Property 61205 photo 3
Property 61205 photo 4
Property 61205 photo 5
Property 61205 photo 6
Property 61205 photo 7
Property 61205 photo 8
Property 61205 photo 9
Property 61205 photo 10
Property 61205 photo 11
Property 61205 photo 12
Property 61205 photo 13
Property 61205 photo 14
Property 61205 photo 15
Property 61205 photo 16
Property 61205 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 104 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 250 kv.m na Peloponezu. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Loft se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
315 000 € 2480 €/m²
  • Kod objekta 64418
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 64438
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
320 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 61384
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
365 000 € 1460 €/m²
  • Kod objekta 61205
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
310 000 € 1565 €/m²
  • Kod objekta 62229
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
300 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 63897
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 1371 €/m²
  • Kod objekta 65757
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
380 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65124
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod objekta 65082
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
470 000 € 1734 €/m²
  • Kod objekta 61878
  • Kvadratura 271 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter