2 000 000 €
3436 €/m²
Property 35146 photo 1
Property 35146 photo 2
Property 35146 photo 3
Property 35146 photo 4
Property 35146 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Broj soba: 7
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od grada: 2,7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 582 kv.m na Kritu. u suterenu se sastoji od 2 spavaće sobe, 3 WC, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 35146
  • Kvadratura 582 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 900 000 € 7037 €/m²
  • Kod objekta 45281
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod objekta 49464
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod objekta 62543
  • Kvadratura 650 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 970 000 € 6416 €/m²
  • Kod objekta 26891
  • Kvadratura 307 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod objekta 61298
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 39168
  • Kvadratura 590 m²
  • Broj soba 11

Prijava za Newsletter