208 000 €
1518 €/m²
Property 64569 photo 1
Property 64569 photo 2
Property 64569 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 1998
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Auctioned real estate

Opis

Na prodaju commercial property od 137 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod objekta 64569
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
180 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 57337
  • Kvadratura 80 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Preporučujemo Za prodaju
300 000 € 1554 €/m²
  • Kod objekta 59736
  • Kvadratura 193 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod objekta 64649
  • Kvadratura 74 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 40214
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • Kod objekta 8846
  • Kvadratura 83 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod objekta 58889
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
220 000 € 3235 €/m²
  • Kod objekta 63743
  • Kvadratura 68 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
213 000 € 865 €/m²
  • Kod objekta 61101
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter