Prodaja - Commercial property 246 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Stavroupoli Pronoja
213 000 €
866 €/m²
Property 61101 photo 1
Property 61101 photo 2
Property 61101 photo 3
Property 61101 photo 4
Property 61101 photo 5
Property 61101 photo 6
Property 61101 photo 7
Property 61101 photo 8

Detalji

  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2000
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15,5 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju commercial property od 246 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod objekta 58889
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
213 000 € 865 €/m²
  • Kod objekta 61101
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 40214
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
197 000 € 4925 €/m²
  • Kod objekta 8526
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
220 000 € 3235 €/m²
  • Kod objekta 63743
  • Kvadratura 68 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod objekta 64649
  • Kvadratura 74 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
235 000 € 1146 €/m²
  • Kod objekta 50990
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
270 000 € 692 €/m²
  • Kod objekta 52304
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m

Prijava za Newsletter