Prodaja - Commercial property 80 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Neapoli Neapoli
180 000 €
2250 €/m²
Property 57337 photo 1
Property 57337 photo 2
Property 57337 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju commercial property od 80 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
170 000 € 1478 €/m²
  • Kod objekta 60555
  • Kvadratura 115 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
160 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 56713
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
165 000 € 1650 €/m²
  • Kod objekta 35190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
160 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 20029
  • Kvadratura 48 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod objekta 58889
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
213 000 € 865 €/m²
  • Kod objekta 61101
  • Kvadratura 246 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • Kod objekta 8846
  • Kvadratura 83 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
197 000 € 4925 €/m²
  • Kod objekta 8526
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
220 000 € 3235 €/m²
  • Kod objekta 63743
  • Kvadratura 68 m²
  • Udaljenost od mora 600 m

Prijava za Newsletter