Prodaja - Commercial property 83 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Evosmos Evosmo
195 000 € 130 000 €
1566 €/m²
Property 8846 photo 1
Property 8846 photo 2
Property 8846 photo 3
Property 8846 photo 4
Property 8846 photo 5

Detalji

  • Godina izgradnje: 2006
  • Plaža: песчаный
  • Udaljeno od mora: 6900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni

Opis

Na prodaju commercial property od 83 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, lift.

Za prodaju
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod objekta 64569
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
165 000 € 1650 €/m²
  • Kod objekta 35190
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • Kod objekta 8846
  • Kvadratura 83 m²
  • Udaljenost od mora 6900 m
Za prodaju
197 000 € 4925 €/m²
  • Kod objekta 8526
  • Kvadratura 40 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
160 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 20029
  • Kvadratura 48 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod objekta 64649
  • Kvadratura 74 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
170 000 € 1478 €/m²
  • Kod objekta 60555
  • Kvadratura 115 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
235 000 € 1146 €/m²
  • Kod objekta 50990
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 800 m

Prijava za Newsletter