Prodaja - Commercial property 74 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Kalamaria Finikas
250 000 €
3378 €/m²
Property 64649 photo 1
Property 64649 photo 2
Property 64649 photo 3
Property 64649 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2027
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: A+
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju commercial property od 74 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
270 000 € 692 €/m²
  • Kod objekta 52304
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod objekta 58889
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
320 000 € 1230 €/m²
  • Kod objekta 59392
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
300 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 40214
  • Kvadratura 120 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod objekta 64649
  • Kvadratura 74 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Preporučujemo Za prodaju
300 000 € 1554 €/m²
  • Kod objekta 59736
  • Kvadratura 193 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
340 000 € 944 €/m²
  • Kod objekta 62923
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
372 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 58370
  • Kvadratura 90 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod objekta 64569
  • Kvadratura 137 m²
  • Udaljenost od mora 900 m

Prijava za Newsletter