Property 64442 photo 1
Property 64442 photo 2
Property 64442 photo 3
Property 64442 photo 4
Property 64442 photo 5
Property 64442 photo 6
Property 64442 photo 7
Property 64442 photo 8
Property 64442 photo 9
Property 64442 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1990
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Solunu. Stan se nalazi u suterenu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 3782 €/m²
  • Kod objekta 65744
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod objekta 58115
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
105 000 € 1381 €/m²
  • Kod objekta 57156
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
87 000 € 1933 €/m²
  • Kod objekta 65390
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 894 €/m²
  • Kod objekta 50914
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter