180 000 €
2368 €/m²
Property 58535 photo 1
Property 58535 photo 2
Property 58535 photo 3
Property 58535 photo 4
Property 58535 photo 5
Property 58535 photo 6
Property 58535 photo 7
Property 58535 photo 8
Property 58535 photo 9
Property 58535 photo 10

Detalji

  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: ostalo
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, parking, grejanje, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
176 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 8353
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 1882 €/m²
  • Kod objekta 60567
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 62347
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 64912
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
160 000 € 2285 €/m²
  • Kod objekta 65023
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 65510
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
152 000 € 4222 €/m²
  • Kod objekta 65851
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter