110 000 €
32 €/m²
Property 63961 photo 1
Property 63961 photo 2
Property 63961 photo 3
Property 63961 photo 4
Property 63961 photo 5
Property 63961 photo 6
Property 63961 photo 7
Property 63961 photo 8
Property 63961 photo 9
Property 63961 photo 10
Property 63961 photo 11
Property 63961 photo 12
Property 63961 photo 13
Property 63961 photo 14
Property 63961 photo 15
Property 63961 photo 16
Property 63961 photo 17
Property 63961 photo 18
Property 63961 photo 19
Property 63961 photo 20
Property 63961 photo 21
Property 63961 photo 22
Property 63961 photo 23
Property 63961 photo 24
Property 63961 photo 25
Property 63961 photo 26

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3400 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 140 kv.m.

Za prodaju
150 000 € 65 €/m²
  • Kod objekta 33054
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
105 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 61456
  • Kvadratura 2110 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
100 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 57706
  • Kvadratura 8781 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
90 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 60214
  • Kvadratura 1047 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
95 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 57684
  • Kvadratura 5002 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 31188
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
130 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65288
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
107 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 34454
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
160 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 46763
  • Kvadratura 4216 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter