100 000 €
11 €/m²
Property 57706 photo 1
Property 57706 photo 2
Property 57706 photo 3
Property 57706 photo 4
Property 57706 photo 5
Property 57706 photo 6
Property 57706 photo 7
Property 57706 photo 8
Property 57706 photo 9
Property 57706 photo 10
Property 57706 photo 11
Property 57706 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od grada: 7 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8781 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 258 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
95 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 31188
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
85 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 65540
  • Kvadratura 2500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
140 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 46197
  • Kvadratura 4150 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
130 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 30601
  • Kvadratura 6912 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 33711
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
90 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 29438
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
110 000 € 32 €/m²
  • Kod objekta 63961
  • Kvadratura 3400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
130 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65288
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
95 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 65425
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter