Prodaja - Zemljište 1000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
95 000 €
95 €/m²
Property 31188 photo 1
Property 31188 photo 2
Property 31188 photo 3
Property 31188 photo 4
Property 31188 photo 5
Property 31188 photo 6
Property 31188 photo 7
Property 31188 photo 8
Property 31188 photo 9

Detalji

  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od grada: 35 km
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
130 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 39405
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 33899
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
135 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 61049
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 50053
  • Kvadratura 727 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
140 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36520
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
80 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 49049
  • Kvadratura 4027 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
95 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 57684
  • Kvadratura 5002 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
80 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 61051
  • Kvadratura 1376 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
100 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 51329
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
96 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 40719
  • Kvadratura 2010 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m

Prijava za Newsletter