105 000 €
49 €/m²
Property 61456 photo 1
Property 61456 photo 2
Property 61456 photo 3
Property 61456 photo 4
Property 61456 photo 5
Property 61456 photo 6
Property 61456 photo 7
Property 61456 photo 8
Property 61456 photo 9
Property 61456 photo 10
Property 61456 photo 11
Property 61456 photo 12
Property 61456 photo 13

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2110 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
95 000 € 17 €/m²
  • Kod objekta 43619
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 44928
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
135 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 38348
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
100 000 € 61 €/m²
  • Kod objekta 45302
  • Kvadratura 1629 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 26946
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
110 000 € 49 €/m²
  • Kod objekta 35814
  • Kvadratura 2216 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
110 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 30904
  • Kvadratura 5650 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
105 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 63646
  • Kvadratura 4154 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
125 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 62298
  • Kvadratura 940 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
90 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 25480
  • Kvadratura 2020 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter