140 000 €
67 €/m²
Property 57955 photo 1
Property 57955 photo 2
Property 57955 photo 3
Property 57955 photo 4
Property 57955 photo 5
Property 57955 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2078 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 186 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more.

Za prodaju
200 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 65710
  • Kvadratura 3533 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
200 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 49619
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
200 000 € 266 €/m²
  • Kod objekta 50849
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
198 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 34374
  • Kvadratura 10500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
155 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 65405
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
140 000 € 67 €/m²
  • Kod objekta 57955
  • Kvadratura 2078 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
180 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 35066
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
135 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 28732
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
160 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 42863
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
120 000 € 131 €/m²
  • Kod objekta 60117
  • Kvadratura 914 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter