95 000 €
18 €/m²
Property 57684 photo 1
Property 57684 photo 2
Property 57684 photo 3
Property 57684 photo 4
Property 57684 photo 5
Property 57684 photo 6
Property 57684 photo 7
Property 57684 photo 8
Property 57684 photo 9
Property 57684 photo 10
Property 57684 photo 11
Property 57684 photo 12
Property 57684 photo 13
Property 57684 photo 14
Property 57684 photo 15
Property 57684 photo 16

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9800 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5002 kv.m. na Krfu.То је ван плана града. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.

Za prodaju
120 000 € 1043 €/m²
  • Kod objekta 35240
  • Kvadratura 115 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 57706
  • Kvadratura 8781 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
105 000 € 43 €/m²
  • Kod objekta 32407
  • Kvadratura 2431 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
90 000 € 123 €/m²
  • Kod objekta 50053
  • Kvadratura 727 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
95 000 € 18 €/m²
  • Kod objekta 57684
  • Kvadratura 5002 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
80 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 38801
  • Kvadratura 2006 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
140 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 27154
  • Kvadratura 2745 m²
  • Udaljenost od mora 2100 m
Za prodaju
120 000 € 99 €/m²
  • Kod objekta 42007
  • Kvadratura 1210 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
90 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 50678
  • Kvadratura 4056 m²
  • Udaljenost od mora 10500 m
Za prodaju
130 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 32703
  • Kvadratura 1174 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter